from 1.190,00€
Rezervasyon Yap

Thy ile Bali Turu (Herşey Dahil)

Oylanmamış

Süre

5 Gece 6 Gün

Tur Tipi

Özel Tur

Kişi Sayısı

4 people

Dil

___

Genel Bakış

Tüm Tur Tarihleri: (21-26 Haziran 2021) – (26-31 Temmuz 2021) – (23-28 Ağustos 2021)

Endonezya 17.508 adadan oluşur. 250 milyon civarında nüfusuyla dünyanın en kalabalık dördüncü ülkesi ve aynı -zamanda en kalabalık Müslüman ülkesidir. Bali Adası Endonezya’nın en ünlü adasıdır. her sokağında, caddesinde görebileceğiniz tapınaklar, heykel atölyeleri, binalar, yaşam tarzları ile bir kültür mozaiğini gözler önüne seren bir yerdir.Volkanik yapısı, el değmemiş tropik ormanları ve karlı dağlarıyla kontrastlardan oluşan bir güzelliğe sahip. Hindu kökenli misafir perver yöre halkı binbir çeşit el sanatları ve her damağa uygun yemek olanakları ile Bali adası balayı çiftleri için en ideal olanakları sunmaktadır. “Tanrıların Adası” adı ile bilinen adada çok sayıda tapınaklar, heykeller ve birçok eser vardır.

View More

Seyahat Planı

1.Gün İstanbul - Bali Denpasar Havalimanı
1.Gün	İstanbul - Bali Denpasar Havalimanı

İstanbul havalimanı dış hatlar terminali Türk Hava Yolları kontuarında 00.00’da tur görevlileri ile buluşma. Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile 02.00’da Bali’ye hareket ediyoruz. Yaklaşık 13 saat sürecek yolculuk sonrası yerel saat ile 19.30’da Bali Denpasar Havalimanı'na varıyoruz. Tur görevlimiz tarafından karşılama sonrası sizlere özel aracımız ile konaklayacağımız otele transfer, akşam yemeğinin alınması ve konaklama otelimizde.

2.Gün Bali
2.Gün	Bali

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Gün boyunca kişisel aktiviteler ve alışveriş için sunulacak serbest zamanda, bölgeyi keşfedebilir, Bali masajını deneyimleyebilir, denizin, kumun ve güneşin tadını çıkartabilir ve otelin her şey dahil konseptinde keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

3.Gün Bali
3.Gün	Bali

Otelde alınan kahvaltı sonrası denizin, kumun ve güneşin tadını çıkartabilir ve otelin her şey dahil konseptinde keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Eğer farklı rotaları keşfetmek isterseniz, kendi imkanlarınız ilebölge halkı için büyük bir manevi değere sahip Adayı kötü ruhlardan koruduğuna inanılan Bali’nin sembol tapınaklarından Uluwatu Tapınağı’nı ziyaret edebilir, Okyanusa karşı kayalıkların en üstüne kurulmuş mükkemmel bir işletme olan Single Fin’de gün batımını izleyebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

4.Gün Bali
4.Gün	Bali

Otelde alınan kahvaltı sonrası denizin, kumun ve güneşin tadını çıkartabilir ve otelin her şey dahil konseptinde keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Eğer farklı rotaları keşfetmek isterseniz, kendi imkanlarınız ile konaklama tesisimize yaklaşık 8 km uzaklıkta bulunan Seminyak’da; Mrs Sippy, Ku De Ta ve Patato Head gibi beach clubların sonsuzluk havuzlarında okyanusa karşı günbatımını izleyebilir veya Canggue Kasabası'nda sörf yapabilirsiniz. Konaklama otelimizde.

5.Gün Bali
5.Gün	Bali

6.Gün Bali - Denpasar Havalimanı - İstanbul
6.Gün	Bali - Denpasar Havalimanı - İstanbul

Otelde alınan kahvaltı sonrası otel çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Tüm gün kişisel aktiviteler, alışveriş, deniz, kum, güneş veya masaj keyfi için serbest zaman vereceğiz. 18.00’de otelden ayrılıp Denpasar Havalimanına transfer oluyoruz. Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile 21.00’de İstanbul’a hareket ve yerel saat ile 04.30’da varışla turumuz sona eriyor.

Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile. Sağlıklı günler dileriz.

Dahil/Hariç

  • Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul – Bali arası gidiş & dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri
  • Havalimanı otel gidiş & dönüş transfer hizmetleri
  • Gidiş & dönüş karşılama hizmetleri
  • Seçtiğiniz otele göre 4* veya 5* otellerde herşey dahil konaklama
  • Otel vergileri
  • Gümrük ve şehir vergileri
  • Tüm otoban, otopark ve check point ücretleri
  • Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)
  • İsteğe bağlı Sigorta Ücreti
  • Tur önerilerindeki ulaşım ve beach girişleri

Tur Lokasyonu

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
Based on 0 review
Mükemmel
0
Çok İyi
0
Normal
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Toplamda 1 - 0 of 0 Gösteriliyor

Bir değerlendirme yazın

Created with Sketch.
from 1.190,00€

Tarafından düzenlenmiştir

Emrah İNCİ

Member Since 2020

Bunları da Beğenebilirsiniz